Kristalliteraapia

See võrratu teraapiavorm on veel vähe levinud ning minu missiooniks on seda & selle positiivset mõju tutvustada rohkematele inimestele. 

Võta vastu minu kingitus ning tule tutvu sissejuhatava kristalliteraapia olemusega TASUTA pooletunnisel seansil! Mis Sul kaotada on?

NB. Kui tunned, et soovid kogeda täispikka seanssi (1h), võid vabalt broneeringut pikendada ning tasud vaid ülejäänud poole tunni eest (15€).

       Kristalliteraapiast:


  Kristalliteraapia on oma olemuselt kristallide asetamine kehale ja keha ümber, peamiselt tšakratele, et neid tasakaalustada. Tšakrad on energiakeskused, mis reguleerivad emotsioone ning enda läheduses asuvate kehaosade ja organite talitlust. Kui inimene on emotsionaalselt terve, on ta terve ka füüsiliselt. Kristalliteraapia tervendab inimest energeetilisel tasandil, et jõuda probleemide tüveni.

eanss algab külastaja ja terapeudi vahelise vestlusega, kus kaardistatakse esimese psüühiline ja füüsiline seisund, varasemad kogemused teraapiavormidega ning eesmärgid-ootused seansile.
Seejärel selgitame läbi tšakradiagnostika, millised energiakeskused on tasakaalus, millised üle- või alaaktiivsed (blokeeringud). Järgneb kristallide laotamine kehale lühendatud ajaperioodiks. Täispikk seanss hõlmab endas kristallide kauemat pealhoidmist, tšakrate teistkordset diagnosti ning vajadusel kristallide lisamist, korrigeerimist. 

Kristalliteraapia on väga lõõgastav, kuid võib esile tuua erinevaid aistinguid nagu jahedust, kuumust, raskus- või kergustunnet jne. Ükskõik, mis tunne tekib, terapeut on selleks, et toetada Sind sellel kogemusel. Inimesed on väga erineva tundlikkusega ja mõni kogeb rohkem kui teine. Teraapia eesmärk on siiski energeetiline korrastamine, blokeeringute eemaldamine ning murekohtadega tegelemine. 

 Kristallid teeb eriliseks nende sisemine geomeetriline aatomstruktuur, mis muudab nad väga vastupidavaks korrapäratuse vastu. Igaühel neist on oma kindel peamine võnkesagedus. Tuues kristallid enda elektromagnetvälja, suudavad nad oma võnketöö tulemusena viia inimese kehas vastava piirkonna (energiakeskuse) endaga resonantsi ning seeläbi tõsta inimese vibratsioone kõrgemale.

 

Me kõik koosneme aatomitest, mis pole muud kui 99,99% tühi ruum. Ehk me kõik oleme energia. Inimeste keha koosneb erinevatest võnkesagedustest- südamel üks, maksal teine, ajul kolmas jne. Ühtlasi kaldume kergelt korrapäratusele- meid mõjutavad elusündmused, emotsioonid ning teised inimesed. Kristallide kindel sagedus viib meid kaasakande printsiibi asemel kõrgemasse vibratsiooni.

Iga tšakra kontrollib oma läheduses olevaid organeid ja kehaosi ning vastutab erinevate tunnete ja emotsioonide eest. Erinevat sorti elusündmused, traumad, stress jpm tekitavad tšakrate töös blokeeringuid ning nad võivad muutuda ala- või üleaktiveerituks. Kummalgi juhul on erinevad sümptomid, mis sellest märku annavad. Heal juhul jõuab blokeeringuid kõrvaldada, kuni need veel emotsionaalsel tasandil on, halvemal juhul realiseeruvad need ka füüsiliste haigustena. Väga lihtne on märgata tervendamist vajavaid tšakraid läbi värvitunnetuse- kui mõni värv on eriti sümpaatne või hoopis täiesti vastumeelne- annab see märku, et selle värvi tšakraga oleks vaja tegeleda. Parim viis tšakrate tasakaalukust on mõõta siiski läbi energia-tunnetusmeetodite. 

 

 

NB! Terapeut on läbinud põhjaliku Hibiscus Moon Crystal Academy sertifitseeritud kristallterapeudi koolituse.