Minu lugu: teekond massöör-terapeudiks

Mina ei teadnud, kelleks ma saada tahan, kui suureks saan. Massaaž & teraapia tulid ise mu ellu, kui 2011. aastal sattusin ühte massaažisalongi administratiivsele tööle. Massaaži vastu tekkis huvi, huvist arenes õpitav ja õpitavast eriala. Klientide positiivne tagasiside oli see, mis kannustas mind edasi minema. Suurim tunnustus oli ühe massaažikooli rajaja külastus, kes kiitis minu käte tunnetust! Parem kui diplom!

Mulle ikka meeldib välja tuua asjaolu, et indigohingena on inimestega kehalisel ja/või hingelisel tasandil töötamine mulle väga loomulik. Sõbrad on alati oma muredega minu juurde tulnud ning olen õppinud seda ajapikku võtma kui kingitust- see on märk usaldusest. Me anname tihti hinnanguid või teeme teisi maha, teadmata taustalugu. Soov kuidagi teha maailmast parem koht; abistada inimesi, neid suunata, kuulata- see kõik käib minu "töö" juurde. Vahest vajavadki seansile tulevad inimesed, et keegi neile tähelepanu pööraks; ei hindaks ega arvustaks; aitaks mõtteid eemale saada. 

Minu pesa ja selles valitsev aura on hinnanguteta, soojalt vastuvõttev, siiras & aus. Koht, kus mured tuleb ukse taha jätta. Koht, kus ametipositsioon, summa pangakontol ega kehakaal ei oma tähtsust. Tule & ole Sina ise!

Läbitud koolitused & kursused:

Klassikaline massaaž

(M.I.Massaažikool)
Tselluliidi massaaž

(M.I.Massaažikool)
Meemassaaž

(M.I.Massaažikool)

Hawaii Lomi-lomi massaaž

(Krautmani Terviseakadeemia)

Liigeste manipulatsioon ja seljatehnikad edasijõudnutele

(M.I.Massaažikool)

Šokolaadiõli massaaž

(Krautmani Terviseakadeemia)

Tai jalamassaaž

(M.I.Massaažikool)

Ürdipallidega massaaž

(Krautmani Terviseakadeemia)

Access Bars I

(Kreet Rosin)

Reiki I tase

(Eesti Reiki Kool)

India Champi peamassaaž

(Krautmani Terviseakadeemia)

Tantramassaaži terapeudi koolitus

(Bhairava Yoga ehk Somananda tantra school)

Kristallimaagia õpituba

(Õpetajate Maja, Ketlin Kaljas)

Kristallikursus - kristallidega energiate väestamine ja puhastamine

(Kristallid, Reiki, Meditatsioonid ja koolitused Eestis)

Kristalliteraapia I aste

(Sisemise Tarkuse Kool Universus)

Sertifitseeritud kristallterapeudi koolitus

(Hibiscus Moon Crystal Academy)

...ja hetkel olen omandamas idamaade meditsiini eriala Alar Krautmani massaažikoolis (juurde on õpitud Tai aroomiõlimassaaž, kupu ja Gua Sha teraapiad, Tai massaaž, Vana-Eesti massaaž).

Kuigi ma ei paku kõiki neid eri massaaže ja teraapiaid oma menüüs, olen ma igalt õpitud koolituselt omandanud miskit põnevat, mida olen lisanud oma teenustesse. Igal terapeudil on oma käekiri ja nii see välja joonistubki, võttes tükikese siit ja tükikese sealt. 

Miks tulla minu juurde? Seda ma ei saa öelda. Muidugi osalt, sest ma kohtlen Sind kui kuninga kassi, Sa saad mõnusa seansi osaliseks, keegi ei kiirusta ning tunned, kuidas Sinule pühendutakse;

Kuid terapeudi ja külalise vahel peab olema teatud sünergia; seda ei saa saavutada ka ükskõik kui hea (massaaži)tehnikaga; see lihtsalt peab olemas olema.

Kas meil on? Tule ja saame teada! :)

Helene Indigo

MINUST

  • Facebook
  • gmail-icon1
  • Instagram