Meie missiooniks on luua teile terviklik heaolu

meie terapeudid

Helene lugu: teekond massöör-terapeudiks

Mina ei teadnud, kelleks ma saada tahan, kui suureks saan. Massaaž & teraapia tulid ise mu ellu, kui 2011. aastal sattusin ühte massaažisalongi administratiivsele tööle. Massaaži vastu tekkis huvi, huvist arenes õpitav ja õpitavast eriala. Klientide positiivne tagasiside oli see, mis kannustas mind edasi minema. Suurim tunnustus oli ühe massaažikooli rajaja külastus, kes kiitis minu käte tunnetust! Parem kui diplom!

Mulle ikka meeldib välja tuua asjaolu, et indigohingena on inimestega kehalisel ja/või hingelisel tasandil töötamine mulle väga loomulik. Sõbrad on alati oma muredega minu juurde tulnud ning olen õppinud seda ajapikku võtma kui kingitust- see on märk usaldusest. Me anname tihti hinnanguid või teeme teisi maha, teadmata taustalugu. Soov kuidagi teha maailmast parem koht; abistada inimesi, neid suunata, kuulata- see kõik käib minu "töö" juurde. Vahest vajavadki seansile tulevad inimesed, et keegi neile tähelepanu pööraks; ei hindaks ega arvustaks; aitaks mõtteid eemale saada. 

Minu pesa ja selles valitsev aura on hinnanguteta, soojalt vastuvõttev, siiras & aus. Koht, kus mured tuleb ukse taha jätta. Koht, kus ametipositsioon, summa pangakontol ega kehakaal ei oma tähtsust. Tule & ole Sina ise!

Kuigi ma ei paku kõiki õpitud massaaže ja teraapiaid oma menüüs, olen ma igalt õpitud koolituselt omandanud miskit põnevat, mida olen lisanud oma teenustesse. Igal terapeudil on oma käekiri ja nii see välja joonistubki, võttes tükikese siit ja tükikese sealt. 

Miks tulla minu juurde? Seda ma ei saa öelda. Muidugi osalt, sest ma pühendan Sinule kogu oma tähelepanu, saad mõnusa lõõgastusrännaku osaliseks, keegi ei kiirusta ning tunned, kuidas Sind poputatakse.

Kuid terapeudi ja külalise vahel peab olema teatud sünergia; seda ei saa saavutada ka ükskõik kui hea (massaaži)tehnikaga; see lihtsalt peab olemas olema.

Kas meil on? Tule ja saame teada! :

Helene Indigo

Rauno lugu: teekond massöör-terapeudiks

"Mina teadsin kelleks ma saada tahan kui ma suur olen- viieaastaselt tahtsin metsavahiks, arvasin vist, et tööks on oravatele ja mäkradele pai teha.

Pärast kui ma õppisingi metsandust, tuli välja, et ma tahan hoopis kunstnikuks. Õppisin ja olingi kunstnik ja kunstiõpetaja ja restauraator hulk aastaid.

Siis aga tekkis soov ja tahtmine saavutada maailmaga veel lähedasem kontakt. Pähe imbus mõte õppida massaaži... Ja leiangi, et see on selline suhtlusformaat, kus saab öelda ainult ilusaid ja hoolivaid ja armastavaid asju.

Oled sa kunagi sarkastilises massaažis käinud? Loodan, et mitte...

Olen õppinud klassikalist või Rootsi massaaži, Lomi-Lomi Nuid, Shiatsut, Vana-Eesti massaaži. aga Nuad Bo Rarni ehk Tai jooga massaaži olen ma peaaegu armunud, see on lihtsalt nii tõhus, geniaalne ja ilus..."

Läbitud koolitused & kursused:

Klassikaline massaaž

(M.I.Massaažikool) 2011
Tselluliidi massaaž

(M.I.Massaažikool) 2012
Meemassaaž

(M.I.Massaažikool) 2012

Hawaii Lomi-lomi massaaž

(Krautmani Terviseakadeemia) 2013

Liigeste manipulatsioon ja seljatehnikad edasijõudnutele

(M.I.Massaažikool) 2013

Šokolaadiõli massaaž

(Krautmani Terviseakadeemia)

Tai jalamassaaž

(M.I.Massaažikool)

Ürdipallidega massaaž

Krautmani Terviseakadeemia, 2014

Access Bars I

Kreet Rosin, 2014

Reiki I tase

Eesti Reiki Kool, 2014

India Champi peamassaaž

(Krautmani Terviseakadeemia)

Tantramassaaži terapeudi koolitus

Bhairava Yoga ehk Somananda tantra school, 2013

Kristallimaagia õpituba

Õpetajate Maja, Ketlin Kaljas, 2015

Kristallikursus - kristallidega energiate väestamine ja puhastamine

(Kristallid, Reiki, Meditatsioonid ja koolitused Eestis)

Kristalliteraapia I aste

(Sisemise Tarkuse Kool Universus)

Sertifitseeritud kristallterapeudi koolitus

Hibiscus Moon Crystal Academy, 2018-2019

Idamaade meditsiin erialaõpe
Alar Krautmani Terviseakadeemia, al 2019