VÄIKE MEELESPEA TULEVASELE KÜLALISELE

-INDIGO- massaaž ja teraapia jagab ruumi Floating Tartuga (www.floatingtartu.ee). Asume privaatsel Tartu vanalinna soklikorrusel, ilusal kiviseintega pinnal.

Külastamiseks tuleb aeg ette broneerida, meil puudub tänavalt sisseastumise võimalus. 

Juhised/nõuanded seansile tulles:

* Austa palun minu aega- ootan külastajaid täpselt kokkulepitud ajaks- kui jõuad (kõvasti) varem, tuleb oodata, kui oled hilinemas, anna sellest teada; ruumi sättimine, puhkepaus ning enda häälestamine algavale seansile on mulle väga olulised! Ma ei praktiseeri "liinitööd",  kus üks kunde välja, teine kohe sisse.

* Eelistan pöörduda teineteise poole Sina-vormis. Hirmametlik suhtlus ei ole minu rida.

* Tule massaaži/teraapiasse kui Sul ei ole pärast kuskile kibekiire! Peas trummeldav mõte järgmisest kohustusest rikub lõõgastusvõimet ning hoiab ka lihaseid pinges. Ühtlasi võib juhtuda, et terapeut „satub hoogu“ ja seanss venib sutsu pikemaks (kuigi selle eest ei küsita lisatasu!).

* Pane nutiseadmed kas täiesti hääletuks või lülita hoopis välja. Helisevad, aga ka vibreerivad telefonid toovad kosmosest maa peale nii külalise kui ka terapeudi!

* Minuga suhtlemine seansi ajal ei ole kindlasti keelatud, kuid soovitatav on kogeda massaaži/teraapiat vaikuses. Nii saab lasta mõtetel omasoodu minna ning lasta endil tõeliselt lõdvestuda.

* Kui tunned, et massaažitehnikad on liiga tugevad/nõrgad, teraapia mõjub liiga emotsionaalselt või häirib miski muu- ütle mulle, et ma saaks enda tehnikat muuta või Sind muul moel toetada. Ma ei loe Sinu mõtteid, aga kindlasti tahan Sulle parimat pakkuda!

* Pikkade juustega külalistel on palutud kaasa võtta juuksekummid ning oma kiharad massaažiks võimalikult hästi eest ära sättida. Lahtised karvad kipuvad terapeudile kaelapiirkonnas „jalgu“ jääma ning nende takerdumine ei ole meeldiv ka masseeritavale.

* Soovi korral saab end nii enne kui peale seanssi duši all värskendada, rätik ning pesemisvahendid võõrustaja poolt.

* Lõpetuseks- kui Sulle meeldis, mida tundsid või tekkisid positiivsed emotsioonid seoses mõne muu detailiga, on minul seda ainult rõõm kuulda! Kasuks tuleb ka konstruktiivne kriitika, kuigi ei saa lubada, et see samasugust rõõmu valmistab ;) Oma tagasisidet saab jätta nii minu Facebooki kui Google lehele.

 

BRONEERINGU TÜHISTAMINE

 

Elus tuleb ikka ootamatusi ette- seega anna palun esimesel võimalusel teada, kui Sul ei ole võimalik kokkulepitud ajaks seansile ilmuda. Kui see teade jääb aga hilja peale, siis kahjuks pean siiski küsima kompensatsiooni...loodan, et mõistad, et ka minu aeg on väärtuslik ning hilise tühistamise korral ei jõua ma uut külastajat leida...

Kui annad mittetulekust teada vähemalt 24h ette, siis kõik on hästi ja midagi tasuma ei pea kui see jääb aga alla 24h etteteatamisega, siis on kompensatsiooni tasu 100% seansi maksumuse ulatuses. Oma aega võib pakkuda kellelegi teisele ning sedaviisi ei lähe seanss raisku.

 

MUU INFO

* Tasu energiavahetuse eest sobib nii sularaha kui ülekande vormis. Vajadusel väljastan arve ettevõtte nimele.