-INDIGO-​

intuitiivne massaaž, teraapia & Taro

Juurdeveo 22A, Tallinn

Võta julgelt ühendust!

VÄIKE MEELESPEA TULEVASELE KÜLALISELE

* Oma teenuseid pakun Tallinna kesklinnas, Juurdeveo 22a aadressil- kuid ikka ja alati on vajalik eelnev

registreerimine.

Tegemist on massaažistuudio, mitte -salongiga- ehk administraator ja ooteruum puuduvad. See jällegi pakub privaatsemat olemist, kui keegi kõrvalruumis ei sahista ;)

* Austa palun minu aega- ootan külastajaid täpselt kokkulepitud ajaks- kui jõuad (kõvasti) varem, tuleb oodata, kui oled hilinemas, anna sellest teada; ruumi sättimine, puhkepaus ning enda häälestamine algavale seansile on mulle väga olulised! Ma ei praktiseeri "liinitööd",  kus üks kunde välja, teine kohe sisse.

* Tule massaaži/teraapiasse kui Sul ei ole pärast kuskile kibekiire! Peas trummeldav mõte järgmisest kohustusest rikub lõõgastusvõimet ning hoiab ka lihaseid pinges. Ühtlasi võib juhtuda, et terapeut „satub hoogu“ ja seanss venib sutsu pikemaks (kuigi selle eest ei küsita lisatasu!).

* Pane nutiseadmed kas täiesti hääletuks või lülita hoopis välja. Helisevad, aga ka vibreerivad telefonid toovad kosmosest maa peale nii külalise kui ka terapeudi!

* Minuga suhtlemine seansi ajal ei ole kindlasti keelatud, kuid soovitatav on kogeda massaaži/teraapiat vaikuses. Nii saab lasta mõtetel omasoodu minna ning lasta endil tõeliselt lõdvestuda.

* Kui tunned, et massaažitehnikad on liiga tugevad/nõrgad, teraapia mõjub liiga emotsionaalselt või häirib miski muu- ütle mulle, et ma saaks enda tehnikat muuta või Sind muul moel toetada. Ma ei loe Sinu mõtteid, aga kindlasti tahan Sulle parimat pakkuda!

* Pikkade juustega külalistel on palutud kaasa võtta juuksekummid ning oma kiharad massaažiks võimalikult hästi eest ära sättida. Lahtised karvad kipuvad terapeudile kaelapiirkonnas „jalgu“ jääma ning nende takerdumine ei ole meeldiv ka masseeritavale.

* Soovi korral saab end nii enne kui peale seanssi duši all värskendada, rätik ning pesemisvahendid võõrustaja poolt.

* Massaaž leiab aset massaažilaual (v.a. Tai massaaž), lina peal ja teise lina all. Külastaja saab valida, kas olla linade vahel oma naturaalses kostüümis (alasti) või kanda aluspesu. Eelistatud on esimene variant, siis liigub ka energia paremini, kuid oluline on, inimene tunneks end mugavalt. Ühekordset aluspesu mina ei paku, need ei meeldi kellelegi ;)

* Lõpetuseks- kui Sulle meeldis, mida tundsid või tekkisid positiivsed emotsioonid seoses mõne muu detailiga, on minul seda ainult rõõm kuulda! Kasuks tuleb ka konstruktiivne kriitika, kuigi ei saa lubada, et see samasugust rõõmu valmistab ;) Oma tagasisidet saab jätta ka minu Facebooki lehele.

MUU INFO

* Tasu energiavahetuse eest sobib nii sularaha kui ülekande vormis. Vajadusel väljastan arve ettevõtte nimele.

* Parkimine maja ümbruses TASUTA :)