• Facebook
  • Instagram
  • gmail-icon1
  • TripAdvisor
  • White-GMB-icon

Kõik minu massaažid on traditsioonilistel põhjadel mu enda loovuse järgi kohandatud- mõni rohkem, teine vähem. Massaaži survet, tehnikat ning abivahendeid valides lähtun eelkõige intuitiivsest tunnetusest. 

Minu "menüüs" pakutavad massaažid on holistilised- need ühendavad oma töötluses keha, meele ja hinge. Kui me masseerime valudes kaela, siis soovime tervendada ka kõritšakrat, mis antud piirkonna energia eest vastutab; kui külastaja kurdab kehva unekvaliteedi üle, püüame kristallidega tasakaalustada tema kroontšakrat. Selleks, et saada tulemust "alternatiivravist", ei pea sellesse usku olema- see töötab nii ehk naa.

 

Päevas võtan vastu limiteeritud hulga külalisi- et suudaksin anda endast igal seansil maksimumi ning mitte end ära kurnata ja et iga külastaja tunneks, kuidas temale pühendun :)

Massaažid & teraapiad

 

VÄÄRTUSED

PÜHENDUMUS

'Kohalolu'

Selleks, et seansist saada 100%, tuleb lasta mõtetel minna ning jutul vaibuda. Oluline on olla siin ja praegu, tunnetada oma keha- mida ta räägib? Kus on valusaid aistinguid, pingeid?

Hingata sügavalt, vabastada valu ja stress. Teadlikult tegutsedes on lootust saada häid tulemusi.

MAHE KOOKOSÕLI

'Looduslik & puhas- kehale parim'

Kasutan soojendatud kookosõli, millele lisan tunde järgi essentsõlisid. 

Kookosõli on suurepärane naha niisutaja, samas ei jäta endast liialt palju jälgi maha, eriti, kui inimesel on rasune nahk. Imendub kergesti ning ei oma intensiivset aroomi. 

KRISTALLID


'Energiakeha tasakaalustajad'

Tänu oma sisemisele geomeetrilisele atoomstruktuurile on nad väga resistentsed korrapäratusele, millele meie, inimesed, oleme kergelt vastuvõtlikud. Tuues kristallid oma energiavälja, resoneeruvad nad meie energiakeskustega ning aitavad tõsta meie vibratsioonilist sagedust.

AEG

'Hetkes olemine & selle nautimine'

Me lasemel ajal lakata olemast ning siis püüame taas end selle rütmi seada. Rahulikult.
Minu seansile tulles varu omale aega nii, et Sul ei oleks kiire. Mina varun oma aega nii, et olen Sinu tulekuks puhanud ja valmis. Peale seanssi on aega meil mõlemil toibumiseks, soovi korral ka tassiks teeks.