floating tartu.jpg

UNIKAALNE

floatingu teraapia

Tartus!

Mis on FLOATING?

Inglisekeelne termin „floating” tähendab hõljumist. Just seda hakkab Sinu keha tegema, kui oled end sisse seadnud floatingu kabiinis, kus on Sinu kehatemperatuuriga samal tasemel õhk ja Epsom sooladega rikastatud vesi. Soolane vesi aitab Sinu keha hoida kerge vaevaga pinnal, nii et mõne aja pärast tunnedki end hõljumas, kaotades arusaama, kust lõppeb Sinu keha ja algab vesi.

Floatimise eesmärk on Sind sügavuti lõõgastada ning viia teeta ajulainetesse. Meie kehad on imeliselt targad süsteemid, mis oskavad end ise tervendada ja regenereerida. Pimeduse, vaikuse ja hõljumise koostöö tulemusena hakkab ära kaduma gravitatsiooni tunnetus ning läbi selle on on võimalik saavutada meditatiivne olek, kus Sinu keha ja meel lülitavad end välja. 

Floatingu kabiinis olev magneesiumirkas sool on kasulik kogu organismile- aidates lõdvestada pinges lihaseid ja liigeseid, taastuda sporditegevusest ja raskest füüsilisest koormusest, parandada unekvaliteeti, keskendumisvõimet ja loovat mõttetegevust.

Floatingu kabiin

Floating Tartu deprivation tank
Floating Tartu deprivation tank

Floating Tartu deprivation tank
Floating Tartu deprivation tank

1/4

Ainsana Eestis pakume ühist floatingu ja massaaži paketti!

Külastajal on võimalik valida, kas soovib ennem floatida ja seejärel massaaži saada või vastupidi. Ühtlasi saab tulla kahekesi koos seansile, kus üks osalejatest floatib ja teine saab massaaži.

Floating ja massaaž on mõlemad holistilised teraapiad, mis teineteist imeliselt täiustavad! 

Rohkem infot Floating Tartu kodulehel:

www.floatingtartu.ee

tuxpi-removebg-preview.png